Zaznacz stronę

Od kiedy ludzie łączą się w pary zawsze istniał problem zdrady. Tak już jesteśmy skonstruowani, że kierują nami żądze i jeśli nie jesteśmy w stanie nad nimi zapanować dochodzi do zdrady. Sytuacja sprzyjająca zepsuciu wierności może przydarzyć się w każdym momencie o każdej porze. Czasami może to być związek, który narasta powoli, często wydaje się niewinną znajomością aż nagle okazuje się, że potrzeba czegoś więcej. Dobrze jest jeśli strony zdają sobie sprawę w miarę wcześnie zanim do „czegoś” dojdzie i przerwą romans, nie raniąc bliskim ich osób. W innych sytuacjach zdrada może być impulsem, pojawić się znikąd z całkiem niedawno poznaną osobą. Może to być zarówno jednorazowa akcja jak i szereg spotkań. W każdym przypadku jednak jeśli decydujemy się pójść do łóżka z inną osobą niż nasza połówka dochodzi do zdrady.

Kiedy zauważamy, ze dzieje się coś nie tak

Jak wiadomo kłamstwo ma krótkie nogi. Prędzej czy później każde oszustwo wyjdzie na jaw. Tak samo jest ze zdradą. Jeśli zdradzający nie zostanie zdemaskowany, i tak w końcu kiedyś będzie musiał jakoś rozwiązać patową sytuację i przyznać się do błędu. Zdradzana osoba zazwyczaj domyśla się, że coś jest na rzeczy, bo jej druga połówka inaczej się zachowuje, albo jest za bardzo miła albo wręcz olewająco do niej podchodzi. Takie zachowania pomagają się domyślić, że coś jest nie tak, że druga strona ma coś do ukrycia.

na zawsze

Jak zdemaskować niewierną połówkę

Gdy już nabierzemy podejrzeń co do zachowania wierności przez partnera, pytanie go wprost czy nas zdradza raczej nie przyniesie zamierzonego efektu. Bardzo rzadko bowiem taka osoba przyzna się wprost, że faktycznie dopuściła się cudzołóstwa. Zazwyczaj zbędzie nas słowami, żebyśmy się nie wygłupiali, albo obróci wszystko w żart lub będzie w ogóle udawać oburzoną, że śmiemy tak pomyśleć. Ponadto zadając niewygodne pytania ryzykujemy, że taka osoba będzie bardziej czujna. Także ten sposób jest kiepski aby dowiedzieć się prawdy. Aby mieć niezbite dowody najlepiej jest przyłapać niewiernego małżonka na gorącym uczynku. Działanie na własną rękę może być ryzykowne, gdyż ta osoba nas zna, i jeśli nas zauważy, może zachować szczególną ostrożność lub nawet na jakiś czas zaniechać spotkań z kochanką lub kochankiem. Dlatego warto jest skorzystać z pomocy agencji detektywistycznej.

punkt

Specjaliści pracujący w takich firmach mają do dyspozycji szereg narzędzi umożliwiający nakrycie konkretnej osoby w kompromitującej sytuacji (więcej na ten temat dowiesz się tu http://exclusivesecurity.pl/agencja-ochrony-glogow/). No i dodatkowo są neutralni i nieznani. Wiedzą jak działać aby nie zostać zdemaskowanym. Mają znacznie więcej możliwości niż zwykły człowiek. Sami nie bylibyśmy w stanie być w kilku miejscach, a takie agencje mają zazwyczaj do dyspozycji kilku ludzi, będących w stałym kontakcie. Zdobyte przez detektywów materiały dowodowe w postaci zdjęć i filmów będą podstawą do uzyskania rozwodu. Mogą też posłużyć jako potwierdzenie naszych podejrzeń podczas rozmowy ze zdradzającym, kiedy znów by się wypierał popełnienia zdrady.